KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13767247
nr 1376 7247
Oidentifierad konstnär. Landskap. Ej signerad. Olja på pannå, 12x21 cm, yttermått inklusive ram: 16x25 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 februari 2021
kl 19:41:29
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)